Kategoria News

Pola Rise i Andy Ward prezentują letni remix utworu HIGHER, którego autorem jest GLACEO – jeden z czołowych włoskich producentów muzycznych, zrzeszający ponad 1 000 000 słuchaczy miesięcznie na Spotify!  

Utwór Higher to efekt kooperacji niezwykłego polsko – australijskiego duetu.  Pola Rise i Andy Wardzapowiadają tym utworem wspólne wydawnictwo. W niespełna miesiąc od premiery piosenka została odsłuchana w serwisach streamingowych już ponad 300 000 razy! Remix natomiast powstał we współpracy z Glaceo, który nadał numerowi zupełnie nowego, house’owego vibe’u, który uzależnia. To propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu fanom Kygo, Seeb czy Major Lazer. 

 Glaceo to znany producent muzyczny współpracujący m.in. ze słynną wytwórnią Armada. Jego nagrania – Take You AwayRight Here Right Now i Paranoid znalazły się na najczęściej subskrybowanym kanale muzycznym w historii – Trap Nation (28 mln subskrybcji). Utworów Glaceo można posłuchać na największych playlistach wszystkich platform cyfrowych na świecie.